شما دانشجوی عزیز هم به ضیافت افطار دعوتید...

ضمن تبریک حلول ماه مبارک رمضان و آرزوی قبولی طاعات و عبادات، از تمامی دانشگاهیان عزیز در موسسه آموزش عالی اقبال لاهوری دعوت می شود در ضیافت افطاری که در روز یکشنبه 21 خردادماه 96 توسط واحد سلامت جسم مرکز مشاوره دانشجویی با همکاری واحد فرهنگی تدارک دیده شده است؛ حضور بهم رسانند.

دانشگاهیان عزیز جهت هماهنگی شرکت در مراسم  و  تهیه ژتون رایگان از سه شنبه 16 خرداد الی پنچشنبه 18 خردادماه به مرکز مشاوره دانشجویی مراجعه فرمایید.


دوره آموزشی روابط بین فردی در خانواده سالم

در راستای بهبود کیفیت روابط و حفظ استحکام بنیان خانواده، کارگاه دو جلسه ای با موضوع «روابط بین فردی در خانواده سالم» ویژه کارمندان و اساتید گرامی برگزار شد. در این جلسه که با حضور سرکار خانم ادیب، مشاور خانواده برگزار شد موضوعاتی در زمینه موانع برقراری ارتباط سالم، راهکارهای شکل گیری گفتگوی موثر، نقش گوش دادن فعال در رابطه موثر بیان شد.

 


اجرای طرح شیوع شناسی اعتیاد در موسسه آموزش عالی اقبال لاهوری

در راستای آسیب شناسی و پیشگیری در زمینه مصرف مواد مخدر و دخانی در محیط های دانشجویی، مرکز مشاوره وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اقدام به اجرای طرح شیوع شناسی اعتیاد در محیط های دانشجویی کرده است. در جهت همکاری با این طرح، مرکز مشاوره دانشجویی موسسه آموزش عالی اقبال لاهوری پس از شرکت در جلسه هماهنگی در دانشگاه فردوسی مشهد، موظف به اجرای طرح در محیط موسسه و نمونه گیری خوشه ای با تعداد 100 نفر شد. این مهم در اردیبهشت ماه 96 با همکاری دانشجویان عزیز صورت پذیرفت.

امید است نتایج این طرح کشوری در پیشگیری و مدیریت این آسیب اجتماعی موثر واقع شود.


کارگاه مهارت مدیریت استرس برگزار شد

کارگاه آموزشی مهارت مدیریت استرس با حضور خانم مرواریدی، کارشناس ارشد روانشناسی برگزار شد. در این دوره 5 جلسه ای که جمعی از دانشجویان در آن شرکت داشتند، مباحثی  پیرامون معنای استرس و اضطراب، علایم آن و راه های مدیریت استرس مورد نظر قرار گرفت.


از برگزیدگان جشنواره عکس نفس پاک در روز جوان تقدیر شد.

در راستای پیشگیری و کاهش مصرف مواد دخانی در دانشگاهیان جشنواره عکس نفس پاک برگزار شد. ضمن تشکر از دانشجویانی که از این جشنواره استقبال کردند، بر اساس مرتبط بودن و نو بودن موضوع عکس، یک نفر از دانشجویان به عنوان برگزیده این جشنواره انتخاب شدند که در مراسم بزرگداشت روز جوان از ایشان تقدیر به عمل آمد.

جشنواره عکس نفس پاکآقای سینا هوشیار- کارشناسی مکانیک 91

 

 

 


 صفحات  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  صفحات