فهرست كتب با موضوعات روانشناسي در مركز اطلاع رساني

دانشجويان عزيز مي توانند جهت استفاده از كتبي در حوزه روانشناسي به مركز اطلاع رساني و كتابخانه موسسه مراجعه نمايند. جهت مشاهده فهرست كتب موجود بر ادامه مطلب كليك نماييد.


آفتاب را از دست ندهيد

براساس نتایج مطالعه محققان افرادی که روزانه در ساعات صبح یا به عبارت دقیقتر از زمان طلوع آفتاب تا ظهر در معرض نور آفتاب هستند، نسبت به افرادی که در ساعات دیرتر روز یعنی بعدازظهر تا غروب، در معرض آفتاب هستند به میزان قابل ملاحظه ای شاخص توده بدنی یا BMI پایینتر و وزن کمتری دارند.


مراسم تجليل از دانشجويان برتر برگزار شد

در راستاي تجليل از تلاش و كوشش دانشجويان برتر علمي، پ‍وهشي و دانشجويان فعال مركز مشاوره دانشجويي موسسه آموزش عالي اقبال لاهوري در نيمسال هاي اول و دوم سال تحصيلي 92-93 همايشي با حضور آقاي دكتر نوعي، آقاي مهندس فاضل نسب و آقاي دكتر قدسي برگزار شد. در اين گردهمايي پس از ايراد سخنراني توسط آقاي دكتر قدسي، دكتراي  ژنتيك از دانشگاه كلمبيا در زمينه ي ژن، استعداد، آينده؛ از 120 نفر دانشجوي برتر شامل نفرات اول، دوم و سوم هر رشته و ورودي؛ 10 نفر از دانشجويان برتر پژوهشي و 8 نفر دانشجويان فعال مركز مشاوره دانشجويي تجليل به عمل آمد. اميد است همواره شاهد موفقيت روزافزون اين عزيزان باشيم.


همايش ميخواهم كارآفرين باشم برگزار شد

همايش " ميخواهم كارآفرين باشم" توسط كانون كارآفريني مركز مشاوره دانشجويي در تاريخ 20 آذر ماه 1393 برگزار شد. در اين همايش كه با حضور اقاي مهندس اميري كارشناس ارشد كارآفريني برگزار شد؛ مطالبي در زمينه ي فرآيند رساندن ايده تا عمل و وي‍ژگي هاي يك فرد كارآفرين ارائه شد. در انتها تمامي شركت كنندگان به تشكيل كارگروه هاي كارآفريني در زمينه ي رشته تحصيلي خود پرداختند.


علامتی جدی نشان دهنده بیماری روانی هنگام خواب

وضعيت خواب یک فرصت بسیار عالی برای تست وضعیت سلامت روان افراد توسط متخصصان است. به گزارش باشگاه خبرنگاران، پژوهشگران هشدار می دهند افرادی که در هنگام خواب دچار مشکلاتی مانند حرف زدن با تلفن همراه به جای خاموش کردن زنگ ساعت آن و یا پرت و پلاگویی و یا سایر کارهای غیر عادی در حین خواب میشوند.  گفتنی است، پژوهشگران این نتایج را با تحقیق بر روی19 هزار فرد بالای 18 سال بدست آوردهاند. بیماری اختلال خواب میتواند نشان دهنده مشکلات مغزی خاص باشد و نیاز به کنترل و بررسی توسط متخصصان مغز و اعصاب دارد.


 صفحات  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  صفحات