برگزاری جشن دانشجویان ورودی جدید به تفکیک رشته

دانشجویان هر رشته  در جشنی شرکت کردند که در آن معارفه با رشته و دانشگاه توسط اساتید تخصصی خودشان صورت گرفت. این جشن ها طی تاریخ 96.08.15 تا 96.09.15 برگزار گردید.


مصاحبه با دانشجویان ورودی جدید و والدین آنها

در طی مراحل ثبت نام ابتدای ترم از دانشجویان ورودی جدید و والدین آنها مصاحبه روانشناختی به عمل آمد. این مصاحبه در تاریخ 96.06.13 الی 96.07.06  برگزار گردید. در این مصاحبه،  مسائل و آسیب های روانشناختی دانشجویان غربال شد. برای دانشجویان آسیب دیده، مشاوره فردی و برای پیشگیری از خطر های تهدید کننده ی شایع، برنامه هایی تدوین گردید. همچنین در ارتباط با مسائل مربوط به خانواده از جمله ارتقاء سطح صمیمیت والد- فرزند نیز برنامه ریزی هایی صورت پذیرفت.


جلسه با مشاورین آموزش و پرورش درراستای شیوه صحیح انتخاب رشته

دعوت از مشاورین آموزش و پرورش شهر مشهد در مقطع دبیرستان جهت آموزش شیوه صحیح انتخاب رشته دانش آموزان به آنها.این کارگاه به مدت دو روز در موسسه آموزش عالی اقبال برگزار گردید. در مورد نحوه ی استعداد یابی،  چگونگی سنجش انطباق رشته با هویت دانش آموز و نحوه عمل در مورد دانش آموزان بی تصمیم؛ آموزش هایی توسط مشاور تحصیلی  ارائه شد.


شما دانشجوی عزیز هم به ضیافت افطار دعوتید...

ضمن تبریک حلول ماه مبارک رمضان و آرزوی قبولی طاعات و عبادات، از تمامی دانشگاهیان عزیز در موسسه آموزش عالی اقبال لاهوری دعوت می شود در ضیافت افطاری که در روز یکشنبه 21 خردادماه 96 توسط واحد سلامت جسم مرکز مشاوره دانشجویی با همکاری واحد فرهنگی تدارک دیده شده است؛ حضور بهم رسانند.

دانشگاهیان عزیز جهت هماهنگی شرکت در مراسم  و  تهیه ژتون رایگان از سه شنبه 16 خرداد الی پنچشنبه 18 خردادماه به مرکز مشاوره دانشجویی مراجعه فرمایید.


 صفحات  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  صفحات