کارگاه مهارت مدیریت استرس برگزار شد

کارگاه آموزشی مهارت مدیریت استرس با حضور خانم مرواریدی، کارشناس ارشد روانشناسی برگزار شد. در این دوره 5 جلسه ای که جمعی از دانشجویان در آن شرکت داشتند، مباحثی  پیرامون معنای استرس و اضطراب، علایم آن و راه های مدیریت استرس مورد نظر قرار گرفت.


از برگزیدگان جشنواره عکس نفس پاک در روز جوان تقدیر شد.

در راستای پیشگیری و کاهش مصرف مواد دخانی در دانشگاهیان جشنواره عکس نفس پاک برگزار شد. ضمن تشکر از دانشجویانی که از این جشنواره استقبال کردند، بر اساس مرتبط بودن و نو بودن موضوع عکس، یک نفر از دانشجویان به عنوان برگزیده این جشنواره انتخاب شدند که در مراسم بزرگداشت روز جوان از ایشان تقدیر به عمل آمد.

جشنواره عکس نفس پاکآقای سینا هوشیار- کارشناسی مکانیک 91

 

 

 


دانشجويان آسيب پذير در طرح پايش سلامت روان پيگيري شدند

پس از اجراي طرح پايش سلامت روان با شركت 590 از دانشجويان ورودي جديد مهر ماه ،   تمام دانشجويان آسيب پذير شناخته شده در مصاحبه ها و پرسشنامه هاي سلامت روان توسط همكاران روانشناس مورد پيگيري قرار گرفتند. دانشجوياني كه نيازمند ادامه جلسات درماني بودند، به متخصص مربوطه ارجاع داده شدند.

اميد است كه با انجام و پيگيري اين طرح، از آسيب هاي بعدي و افت تحصيلي دانشجويان در ترم هاي آينده پيشگيري شود. لذا همكاري دانشجويان عزيز در اين زمينه كمك بزرگي به پيشرفت  و موفقيت ايشان خواهد بود.


طرح پايش سلامت روان و جسم دانشجويان ورودي بهمن ماه

طرح پايش سلامت روان و جسم دانشجويان ورودي بهمن ماه، در حال اجراست.در اين طرح با حضور كارشناس پرستاري و همچنين روانشناس باليني بررسي كامل سلامت جسم و روان دانشجويان عزيز انجام مي شود.

لذا از دانشجويان عزيز ورودي بهمن ماه كه تاكنون موفق به انجام غربالگري سلامت جسم و روان خود نشده اند درخواست مي وشد به مركز مشاوره و سلامت دانشجويي مراجعه نمايند.


كارگاه آموزشي مهارت هاي ارتباطي

جلسه اول كارگاه آموزشي مهارت هاي ارتباطي با حضور سركار خانم مرواريدي برگزار شده است. در اين كارگاه نكاتي در زمينه نحوه شروع، ادامه و خاتمه ارتباط و مديريت مشكلات موجود در ارتباط ها بيان مي شود. اين جلسات در روزهاي شنبه هر هفته ساعت  12 الي 14 برگزار مي شود.


 صفحات  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  صفحات