تریبون آزاد \" مخاطب خاصت کیه؟؟\"

دوره دانشجویی دوره مواجهه دانشجویان با مسایل عاطفی و ارتباطی است. برخورداری از مهارت های لازم برای مدیریت این ارتباط ها باعث پیشگیری از آسیب های احتمالی و بهره مندی بیشتر دانشجویان از فضای دانشگاهی می شود. دانشجویان عزیز می توانند در تریبون آزاد " مخاطب خاصت کیه؟" روز سه شنبه 18 آبان ماه 95 با دیدگاه های مختلف در این زمینه آشنا شوند.

مخاطب خاصت چیه؟


کارگاه های آموزشی مهارت های مطالعه، یادگیری و مدیریت زمان

قابل توجه دانشجویان عزیز

 

دوره های آموزشی "مهارت های مطالعه، یادگیری و مدیریت زمان" با حضور سرکار خانم کاظم زاده برگزار می شود... از دانشجویان عزیز تقاضا می شود جهت ثبت نام به مرکز مشاوره دانشجویی و یا امور فرهنگی مراجعه نمایند.

 

مهارت های مطالعه و یادگیری


همایش خانواده و دانشگاه

با توجه به اهمیت خانواده در کیفیت عملکرد تحصیلی دانشجویان، همایش خانواده و دانشگاه در تاریخ 13 آبان 95 از ساعت 15 الی 17  برگزار خواهد شد. منتظر حضور گرم والدین محترم هستیم.

 

همایش خانواده و دانشگاه


اولین جلسه همیاران سلامت روان در سال تحصیلی 95-96 برگزار شد

اولین جلسه همیاران سلامت روان در سال تحصیلی 95-96 در روز یکشنبه 25 مهرماه 95 در مرکز مشاوره و سلامت دانشجویی برگزار شد. موضوع این جلسه علایم هشدار دهنده آسیب های روانی-اجتماعی بوده است که لازم است یک دانشجوی همیار سلامت روان به آن آگاهی داشته باشد.

از دانشجویانی که تمایل به کمک در کاهش اسیب های اجتماعی را دارند دعوت می شود جهت عضویت در کانون همیاران سلامت روان به مرکز مشاوره دانشجویی واقع در طبقه چهارم موسسه آموزش عالی اقبال لاهوری مراجعه نمایند.


 صفحات  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  صفحات