کارگاه های مهارت ارتباط با فرزندان ویژه والدین برگزار شد

با توجه به اهمیت کیفیت ارتباط والدین و فرزندان در عملکرد دانشجویان، کارگاه "مهارت ارتباط با فرزندان" در دو جلسه(7 و 14 مردادماه) برای کارمندان و والدین برگزار شد. در این جلسات مهارت های ارتباطی، مدیریت مالی و اقتصادی، نحوه برخورد با ارتباط فرزندان با جنس مقابل و سایر موضوعات مرتبط مورد بررسی قرار گرفت. در پایان جلسه از والدین عزیز دعوت شد جهت استفاده از جلسات فردی به مرکز مشاوره دانشجویی مراجعه نمایند.

 

کارگاه مهارت روابط با فرزندان


طعم بيست

كارگاه طعم بيست  

كارگاه آمادگي جهت موفقيت در امتحانات پايان ترم

 

نمره بيست

 

 

 

زمان: چهارشنبه 29 ارديبهشت 1395 ساعت 14

 

ثبت نام در مركز مشاوره و سلامت دانشجويي و يا امور فرهنگي

@thegreenlife

 


نمایشگاه دانشجویی دانشگاه عاری از دخانیات

به اطلاع دانشجویان عزیز می رساند سازمان امور دانشجویان و مرکز مشاوره دانشگاه فردوسی مشهد در راستای  پیشگیری از اعتیاد و با مشارکت فراگیر دانشجویان عزیز اقدام به برگزاری همایش منطقه ای و نمایشگاه دانشجویی از آثار نقاشی، عکس، کاریکاتور، فیلم کوتاه، نمایشنامه، کتاب، مقاله و پژوهش می نماید. شما دانشجویان عزیز می توانید آثار خود را به مرکز مشاوره دانشجویی موسسه آموزش عالی اقبال لاهوری ارسال فرمایید.  مهلت ارسال آثار 95/7/10 می باشد.

 


کارگاه برنامه ریزی و مقابله با اهمالکاری

اهمال کاری در ساده ترین شکل آن، تعلل ورزیدن در انجام کارها و به تاخیر انداختن کارهاست. بعضی وقتها در تعریف اهمال کاری گفته میشود:

اهمال کاری یعنی اینکه کارهای ضروریتر را عقب بیندازیم و ترجیح دهیم که ابتدا کارهایی با ضرورت کمتر را انجام دهیم. به عبارت دیگر، کارهایی که لذت انجام آنها بیشتر یا رنج انجام آنها کمتر است را در فهرست فعالیتهای خود – مستقل از اهمیت و ضرورت آنها – در اولویت قرار دهیم.

 

این مشکل بسیاری از دانشجوهاست... اگر چنین مشکلی دارید در کارگاه

از شنبه شروع می کنم
«برنامه ریزی و مقابله با اهمالکاری»

 1234

 

یکشنبه 12 اردیبهشت ماه 95 ساعت 14 تا 16

با حضور استاد محترم آقای رحمانی روانشناس بالینی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام به مرکز مشاوره و سلامت دانشجویی و یا امور فرهنگی مراجعه کنید.

 


طرح هميار سلامت روان


بنی آدم اعضای یکدیگرند   

که در آفرینش ز یک گوهرند


 

تو کز محنت دیگران بی غمی     

نشاید که نامت نهند آدمیهميار سلامت روان

با توجه به فراواني آسيب هاي اجتماعي در محيط هاي دانشجويي و همچنين پيامدهاي جبران ناپذير آن، مركز مشاوره و سلامت دانشجويي از دانشجويان علاقمند و نوع دوست دعوت به همكاري مي نمايد. پرواضح است كه با همكاري شما دانشجويان عزيز محيط دانشگاهي و علمي سالم تري را تجربه خواهيم كرد. منتظر حضور شما عزيزان هستيم.

جهت كسب اطلاعات بيشتر به مركز مشاوره ويلامت دانشجويي مراجعه نماييد و يا با شماره تماس 38210075 داخلي 226 تماس حاصل نماييد.


 صفحات  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  صفحات