سال 1395 بر شما دانشگاهیان عزیز مبارک

مرکز مشاوره دانشجویی فرا رسیدن بهار طبیعت و نوروز 1395 را به شما دانشجویان، اساتید و کارکنان گرامی تبریک عرض می نماید. در سال جدید نیز مرکز مشاوره دانشجویی در حوزه های جلسات فردی، کارگاه ها و همایش ها، بروشور ها و نشریات، کارآفرینی و مشاوره شغلی خدمات ارائه می دهد و در تمامی مسیر موفقیت شما را همراهی می کند.
سلامت و بهروزی شما را آرزومندیم.

سال نو مبارک


مراسم تجلیل دانشجویان برتر علمی، پژوهشی و فعالان مرکزمشاوره

مراسم تجليل از دانشجويان برتر علمي و پژوهشي و فعالان مركز مشاوره و سلامت و امور دانشجويي برگزار شد. در اين مراسم در تاريخ 25 آذرماه 1394 در سالن همايش موسسه آموزش عالي اقبال لاهوري با حضور رياست موسسه، معاونين محترم آموزشي و دانشجويي و مديران آموزشي گروه هاي مختلف برگزار شد. جهت مشاهده اسامی دانشجویان برتر و تصاویر مربوط به مراسم به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.


کارگاه مهارت مدیریت هیجان منفی

کارگاه مدیریت هیجان منفی در تاریخ سوم دیماه 1394 با حضور آقای سیفی در مرکز مشاوره و سلامت دانشجویی برگزار شد. در این کارگاه بر نحوه شناسایی هیجان منفی و اصول مهم در مدیریت این احساس مطالبی ارائه شد.


کارگاه مهارت مدیریت استرس

با توجه به فرارسیدن بازه امتحانات " کارگاه مهارت مدیریت استرس" با حضور آقای سیفی و جمعی از دانشجویان عزیز در روزهای 5 و 12 آذرماه برگزار شد. در این کارگاه که با همکاری مرکز مشاوره و سلامت و واحد فرهنگی برگزار شد عوامل موثر در ایجاد استرس و همچنین روش های مختلف مدیریت آن ارائه شد.


کارگاه روش های مطالعه اثربخش

با توجه به نزدیکی به بازه میان ترم ها و امتحانات و لزوم برنامه ریزی جدی تر دانشجویان عزیز، کارگاه "روش های مطالعه اثربخش" با حضور سرکار خانم کاظم زاده مشاور و مدرس دانشگاه های فردوسی و فرهنگیان برگزار خواهد شد.

زمان: دوشنبه 25 آبانماه 1394


 صفحات  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  صفحات