مراسم تجلیل دانشجویان برتر علمی، پژوهشی و فعالان مرکزمشاوره

مراسم تجليل از دانشجويان برتر علمي و پژوهشي و فعالان مركز مشاوره و سلامت و امور دانشجويي برگزار شد. در اين مراسم در تاريخ 25 آذرماه 1394 در سالن همايش موسسه آموزش عالي اقبال لاهوري با حضور رياست موسسه، معاونين محترم آموزشي و دانشجويي و مديران آموزشي گروه هاي مختلف برگزار شد. جهت مشاهده اسامی دانشجویان برتر و تصاویر مربوط به مراسم به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.


کارگاه مهارت مدیریت هیجان منفی

کارگاه مدیریت هیجان منفی در تاریخ سوم دیماه 1394 با حضور آقای سیفی در مرکز مشاوره و سلامت دانشجویی برگزار شد. در این کارگاه بر نحوه شناسایی هیجان منفی و اصول مهم در مدیریت این احساس مطالبی ارائه شد.


کارگاه مهارت مدیریت استرس

با توجه به فرارسیدن بازه امتحانات " کارگاه مهارت مدیریت استرس" با حضور آقای سیفی و جمعی از دانشجویان عزیز در روزهای 5 و 12 آذرماه برگزار شد. در این کارگاه که با همکاری مرکز مشاوره و سلامت و واحد فرهنگی برگزار شد عوامل موثر در ایجاد استرس و همچنین روش های مختلف مدیریت آن ارائه شد.


کارگاه روش های مطالعه اثربخش

با توجه به نزدیکی به بازه میان ترم ها و امتحانات و لزوم برنامه ریزی جدی تر دانشجویان عزیز، کارگاه "روش های مطالعه اثربخش" با حضور سرکار خانم کاظم زاده مشاور و مدرس دانشگاه های فردوسی و فرهنگیان برگزار خواهد شد.

زمان: دوشنبه 25 آبانماه 1394


کارگاه مهارت های پیش از ازدواج در حال برگزاری است

جلسه سوم از مجموعه کارگاه های "مهارت های پیش از ازدواج" سه شنبه 19 آبان ماه برگزار شد. این مجموعه کارگاه 10 جلسه ای با حضور خانم حافظ در نظر دارد تا دانش دانشجویان را برای همسرگزینی عاقلانه و موفق افزایش دهد.


 صفحات  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  صفحات