حضورهمیاران سلامت روان اقبال درهمایش دانشگاه عاری از دخانیات


تاریخ ثبت : ۰۲-۰۹-۹۵    موضوع : اخبار سایت    امتیاز: 2 از 5  ( مجموع آرا : 2)
بازدید : ۵۰۱

دانشجویان همیار سلامت روان موسسه آموزش عالی اقبال لاهوری در همایش « دانشگاه عاری از دخانیات» حضور فعال داشتند

 

دانشگاه عاری از دخانیات

دانشگاه عاری از دخانیات

 

دانشگاه عاری از دخانیات

 

دانشگاه عاری از دخانیات

 


دانشجویان همیار سلامت روان موسسه آموزش عالی اقبال لاهوری در همایش « دانشگاه عاری از دخانیات» حضور فعال داشتند. این همایش  در تاریخ 26 آبان ماه 95 به میزبانی دانشگاه فردوسی مشهد و با حضور آقای دکتر یعقوبی رییس دفتر مرکزی مشاوره وزارت علوم، تحقیقات و فناوری؛ مسئولین مراکز مشاوره و همیاران سلامت روان دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی منطقه 3 کشوری برگزار شد.

در این همایش یک روزه، ابتدا به «نقش کانون همیاران سلامت در بهداشت روان دانشجویان» توسط آقای دکتر یعقوبی رییس دفتر مرکزی مشاوره وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اشاره شد. ایشان اظهار کردند که حضور فعال همیاران سلامت روان منجر به پیشگیری گسترده و مثمر ثمر در محیط دانشگاه خواهد شد.

در ادامه از برگزیدگان همایش و صاحبان اثر تقدیر به عمل آمد. در پنل سوم نیز به اجرای نمایش و برنامه های ورزشی نمادین پرداخته شد. در پنل نهایی و اختتامیه همایش، مراسم پرسش و پاسخ و ارائه گزارش فعالیت های کانون های همیاران سلامت دانشگاه ها برگزار شد که آقای سینا شهریاری همیار سلامت موسسه آموزش عالی اقبال لاهوری به نمایندگی از همیاران سلامت موسسه ، گزارش عملکرد کانون را ارئه کرده و درباره آسیب های موجود در محیط دانشجویی سحنرانی کردند.

لازم به ذکر است که نمایندگان دانشجویان همیار سلامت موسسه آموزش عالی اقبال لاهوری، آقای ایمان سادات شاندیز، آقای سینا شهریاری و خانم زینب بهاری در این همایش حضور فعال داشتند.

 کلمات کلیدی : دانشگاه عاری از دخانیات ، اقبال لاهوری ، دکتر یعقوبی ، مرکز مشاوره

   پرینت مطلب

ثبت نظر